Mimari Projelerinizde Fark Yaratan Ses Desteği

25 yıllık tecrübesiyle teknik ekibimiz, mimari projelerinizde sizlere en iyi desteği vermek için hazırlar. Küçük ve büyük çaplı tüm projelerinizde konsept kısıtı olmadan, ihtiyacınız olan ses sistemlerini projelerinizin başlangıcında keşiften, kablolalama sistemini çıkarmaya, montajından devreye alınmasına kadar olan süreçte işinde utzman ekibimiz sorularınızı cevaplamak ve sorunsuz bir şekilde sisteminizi çalışır hale getirmek için size her türlü yardımda bulunmak için bekliyorlar.

Yeni Lifestyle V ve T-Class ev eğlence sistemleri

Bose'dan yeni jenerasyon Lifestyle serileri ile hayatınıza renk katın... İkonik Lifestyle sistemleri artık Unify akıllı entegrasyon sistemi sayesinde en son teknolojiye ve en yeni ürünlere kolayca uyum sağlıyor. Anlaşılabilir ekran mesajları ve uyarılar sayesinde içindeki karmaşık teknolojilerin hayatınızı nasıl kolaylaştıracağını kendiniz tecrübe etmek için Showroom’umuza bekliyoruz.

QuietComfort 15 - Gürültü dışarı

Devamlı bir yerlere yetişmek zorunda olduğumuz büyük şehrin seslerle dolu kaosunun bizleri ne kadar yıprattığı yadsınamaz bir gerçek. QuietComfort 15 Akustik Gürültü Giderici kulaklıklardaki elektronik donanım, dinlemek istediğiniz müziğin dışında kalan gürültüleri ölçerek, ters bir sinyal ile bunları neredeyse sıfıra indirerek sizlere kaliteli ve yalnızca istediğiniz seslere ulaşma imkanı sağlıyor. Bu huzuru kendiniz test etmek için sizi Showroom'umuza davet ediyoruz.

Adres: Nispetiye Mah. Aydın Sokak No.10,
34340 1. Levent / İstanbul
TÜRKİYE