25. yıl ödülü Modern Elektronik'in diğer ödüllerinin arasında yerini aldı

Modern Elektronik, ses sistemlerinde dünya öncüsü BOSE ile işbirliğinin 25. yılını Paris'te yapılan ödül töreni ile kutladı.

Modern ödülünü, Avrupa Başkan Yardımcısı Marc Jourlait’nin teşekkür konuşmasının ardından teslim alarak, sahibi olduğu diğer ödüllerinin arasında konumlandırdı.

Harbiye'de 32 yıl önce küçük bir mağazada bu işe başlayan ve sadece 7 yıl sonra sahip olduğu vizyon sayesinde Dünya'nın en iyi ses sistemleri üreticisi ile işbirliği yapan Modern, bu işten kazandığı her tecrübe ve kazancı yine bu iş için harcayarak bugün Levent'teki Teknoloji binasında tüm Avrupa’nın alkışladığı ve esinlendiği bir misyona sahip oldu.

BOSE'un ve distribütörlüğüne sahip olduğu her markanın dünya ile aynı anda tüm yeniliklerini takip edip, bu yeniliklerin her türlü eğitimine sahip teknik ve idari personeli bünyesinde bulundurması; kendi çıtasını her zaman kendinin yükseltmesi ve hedeflerini belirleyip istikrarlı adımlarla büyümesini sürdürmesi; hem yurtdışında tedarikçileri ile hem de iç piyasada müşterileri ile arasında oluşan özel güven bağının temelidir. Bu temel Modern'in ödüllerinin gelecek yıllarda da artmasını sağlayacaktır.